BioTech PRz

Forum Naukowego forum Biotechnologów "BiotTech"


#1 2011-04-09 12:14:15

koendu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-09
Posty: 11
Punktów :   

Notki na stronę wydziałową

Siemka!
Kto chciałby się zająć bieżącą aktualizacją wydziałowej strony Koła?
System jest banalny, pisze się jak w wordzie. Jeśli będzie trzeba to
wszystko wyjaśnie i wytłumaczę.

Pytam wszystkich, bo internetowi będą mieli sporo pracy z stroną oficjalną
(Klito, Grudi to do Was XD)

Offline

 

#2 2011-04-10 17:45:28

klito

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Notki na stronę wydziałową

Odpowiadając na Twoje pytanie:

Kilka razy już wspominałem o tym, że chciałbym się tym zająć, czekałem jedynie na dostęp do strony.

Na koniec chciałbym powiedzieć, że nie jestem do końca pewien czy forum jest konieczne w przypadku koła. Jest nas niewiele (porównując do liczby osób na roku) i możemy się informować mailowo, telefonicznie lub bezpośrednio na uczelni. Są wyznaczone osoby do administrowania koła, np. Paweł jest przewodniczącym, ja - strona internetowa, ktoś - sponsoring, itd. O czym my chcemy tutaj debatować, hm? Ja, nie wiem jak inni, chciałbym, żeby koło działało jako zajęcia praktyczne, wykłady i prezentacje, na końcu wyjazdy, konferencje itp. W tym momencie jest niewiele rzeczy, którymi możemy się pochwalić. Także skupmy się bardziej na części praktyczno/teoretycznych zajęć, a mniej na organizacji.

Na stronie internetowej koła może równie dobrze być dział o nazwie aktualności, w którym będziemy zamieszczać potrzebne informacje.

Na koniec chcę tylko powiedzieć, że są to tylko moje refleksje

Pozdrawiam
Krystian

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeworldgame.pun.pl www.ko.pun.pl www.pokemonki2009online.pun.pl www.fragordie.pun.pl www.bakuganmoc.pun.pl